Leden

Hieronder vind je een overzicht van onze zelfstandige leden per regio, met welke doelgroep(en) ze werken en hun belangrijkste contactgegevens.

Informatie over terugbetaling via de mutualiteit vind je hier.

Wil je, als psycholoog, graag toegevoegd worden aan de lijst? Stuur je gegevens dan naar: website@psyzolim.be


Regio Bilzen

Bringmans Marleen
Kinderen en jongeren | individueel
0474 55 39 37 | marleen.bringmans@educaris.be | website

Collu Ilaria
Jongeren en volwassenen | individueel
0470 04 08 18 | ilaria.collu@zegg.be | website

Gerits Maxime
Kinderen en volwassenen | individueel
0473 46 30 73 | psycholoog.mgerits@gmail.com | website

Gevaert Ingeborg
Volwassenen | individueel
089 50 11 61 | info@ideon.be | website

Hilderson Michaël
Volwassenen en ouderen | individueel – koppel
089 62 21 06 | michael.hilderson@skynet.be

Janzing Amaryllis
Volwassenen | individueel – koppel
0484 97 16 14 | amaryllis.janzing@hotmail.com| website

Martens Els
Volwassenen | individueel
0479 60 24 07 | els.martens@hotmail.be

Meuris Elke
Volwassenen | individueel
0474 47 18 19 | elke.meuris@mentona.be | website

Mombeek Daisy
Volwassenen | individueel – koppels
0491 36 51 06 | info@langlevedeliefde.be | website

Pauly Frank
Kinderen en volwassenen | individueel
089 50 16 67

Peters Maarten
Volwassenen | individueel
0485 76 83 14 | maarten.peters@mentona.be | website

Poesmans Ushi
Volwassenen en ouderen | individueel – koppels
0472 52 81 25| uschipoesmans@gmail.com | website

Reynders Karen
Volwassenen | individueel
0497 87 79 14 | karen.reynders@mentona.be | website

Ritzen Michiel
Kinderen en jongvolwassenen | individueel
0478 81 86 11 | michiel.ritzen@zegg.be | website

Smets Tine
Kinderen | therapie met dieren
0474 95 76 76 | info@beestigbuiten.be | website

Sourbron Laura
Kinderen en jongvolwassenen | individueel
0472 53 60 46 | laurasourbron.psycholoog@gmail.com | website

Thijs Daisy
Volwassenen | individueel en koppels
0477 08 97 15 | daisy.thijs@zegg.be | website

Vandecaetsbeek Esmee
Kinderen en volwassenen | individueel – koppels
0497 17 38 04 | esmeevandecaetsbeek@hotmail.com | website


Regio Riemst

Biesmans Iris
Kinderen en jongvolwassenen | individueel
0475 91 70 09 | biesmansiris@gmail.com

Bruninx Viviane
Volwassenen | individueel
0487 68 02 28 | info@invivapraktijk.be | website

Heedfeld Dagmar
Volwassenen | individueel
0476 08 38 34 | heedfelddagmar@gmail.com | website

Peters Lies
Kinderen en volwassenen | individueel – groepen
0478 62 15 58 | peterslies@hotmail.com | website

Vanheusden Kristien
Kinderen en jongvolwassenen | individueel
0472 34 17 02 |  info@kinderpsycholoog-riemst.be | website


Regio Tongeren

Bellekens Nathalie
Kinderen, jongeren en ouders | individueel
0468 04 29 26  | n athalie@coranima.be | website

Cilissen Sarah
Volwassenen | individueel
0486 05 46 56 | sarah@cilissen.be | website

Claeys Veronique
Kinderen en jongvolwassenen | individueel
0488 28 62 75 | website 

De Cock Anne
Volwassenen | individueel
0468 16 99 65| de.cock.anne@telenet.be | website

Eerdekens Eveline 
(Jong)volwassenen en ouderen | individueel – koppels
0488 20 65 65 | eveline.eerdekens@praktijkmelius.be | website

Goffart Inge
Volwassenen | individueel – groepen
0488 20 65 65 | inge.goffart@praktijkmelius.be | website

Hauman Kathy
Volwassenen | individueel – koppels – groepen
0474 93 74 65 | kathyhauman@gmail.com | website

Hermans Sandy
Kinderen en jongeren | individueel
0472 32 90 42  | sandy@cure4kids.be | website

Jolling Marianne
Volwassenen | individueel
0474 93 84 73 |marianne@coranima.be | website

Kayacan Özlem
Volwassenen | individueel
0478 55 15 08 | ozlem_kayacan@outlook.com | website

Keibeck Vicky
Kinderen en jongeren | individueel
0497 202 796 | vicky.keibeck@gmail.com | website

Landmeters Valerie
Volwassenen | individueel
0488 20 65 65 | valerie.landmeters@praktijkmelius.be | website

Macoy Stephanie
Volwassenen | individueel
0470 60 64 14 |info@psychologenpraktijkdelinde.be | website

Manshoven Dorien
Volwassenen | individueel
0478 77 10 90 | dorien@balanspmc.be | website

Marx Sabrina
Volwassenen | individueel – groepen
0483 41 61 90 | info@coranima.be | website 

Peters Lara
Volwassenen | individueel
0478 77 10 90 | lara@balanspmc.be| website

Pellaers Ellen 
Kinderen en jongeren | individueel – ouders – gezin/systeem
0471 67 66 00 | info@wadika.be | website

Penxten Karen
Volwassenen | individueel
0488 20 65 65 | karen.penxten@praktijkmelius.be | website

Philippeth Mindy
Volwassenen en ouderen | individueel – koppels – groepen
0496 02 34 15  | info@psycholoogtongeren.be | website

Snellinx Margo 
Kinderen | individueel – diagnostiek
0474 91 13 80 | margo.snellinx@hotmail.com | website

Sourbron Laura 
Kinderen en jongvolwassenen | individueel
0472 53 60 46 | laura@balanspmc.be | website

Vanhorenbeek Katrien
Volwassenen | individueel
0488 20 65 65 | katrien.vanhorenbeek@praktijkmelius.be | website

Verbruggen Eva
Jongeren en volwassenen | individueel
0485 91 89 98 | eva.verbruggen@hotmail.com | website

Vinkenroye Mieke
(Jong)volwassenen en ouderen | individueel
0478 77 10 90 | info@balanspmc.be | website

Weckx Hannelore
Volwassenen | individueel
0488 20 65 65 | hannelore.weckx@praktijkmelius.be | website


Regio Voeren

De Beule Ellen
Kinderen en volwassen | individueel
0479 39 30 16 | ellen.debeule@gmail.com | website

Markovitz Sabine
Kinderen en volwassen | individueel
0470 41 67 66 | sabinemarkovitz@gmail.com | website