Leden

Hieronder vind je een overzicht van onze zelfstandige psychologen en orthopedagogen per regio, met welke doelgroep(en) ze werken en hun belangrijkste contactgegevens.

Informatie over terugbetaling via de mutualiteit vind je hier.

Informatie over terugbetaling via de overheid vind je hier.

Wil je, als psycholoog of pedagoog, graag toegevoegd worden aan de lijst? Stuur je gegevens dan naar: info@psyzolim.be


Regio Bilzen

Bringmans Marleen 
Klinisch Psycholoog | Kinderen en jongeren | Individueel
0474 55 39 37 | marleen.bringmans1@gmail.com

Cools Nathalie
Klinisch Psycholoog | Kinderen, jongeren, jongvolwassenen en ouders | Individueel – gezin
0473 12 15 31 | nathalie.cools@psycholoog.be 

Fierens Yentl 
Klinisch Psycholoog | (Jong)volwassenen | Individueel
0468 46 52 98 | yentl.huisup@gmail.com | website

Frans Heidi
Klinisch Psycholoog | Kinderen en jongeren | Individueel
0494 84 51 61 | heidi.frans@telenet.be

Gerits Maxime
Klinisch Psycholoog | Kinderen en volwassenen | Individueel
0473 46 30 73 | psycholoog.mgerits@gmail.com | website

Gevaert Ingeborg
Klinisch Psycholoog | Volwassenen | Individueel
089 50 11 61 | info@ideon.be | website

Heijnis Sanne
Klinisch Psycholoog | Volwassenen | Individueel
0493 46 12 74 | website

Herremans Sofie
Klinisch Psycholoog | (Jong)volwassenen en ouders | Individueel – groep
0499 87 73 24 | sofie.herremans@zegg.be | website

Hilderson Michaël
Klinisch Psycholoog | Volwassenen en ouderen | Individueel – koppel
089 39 96 20 | michael.hilderson@skynet.be

Jacobs Anne
Klinisch Psycholoog | Volwassenen | Individueel
0480 65 88 91 | anne.huisup@gmail.com | website

Jaspers Philippe
Klinisch Psycholoog | Volwassenen | Individueel – koppels – groep
0486 88 72 82 | info@philippejaspers.be | website

Louwies Ine
Klinisch Orthopedagoog | Kinderen en jongeren | Individueel
0456 61 05 42 | info@inelouwies.be | website

Martens Els
Klinisch Psycholoog | Volwassenen | Individueel
0479 60 24 07 | els.martens@hotmail.be

Meuris Elke
Klinisch Psycholoog | Volwassenen | Individueel
0474 47 18 19 | elke.meuris@mentona.be | website

Mombeek Daisy
Klinisch Psycholoog | Volwassenen | Individueel – koppels
0491 36 51 06 | info@langlevedeliefde.be | website

Monnens Margot
Klinisch Psycholoog | Jongeren en (jong)volwassenen | Individueel – koppels
0474 25 79 55 | praktijkauthentica@gmail.com | website

Nijs Lennie
Klinisch Psycholoog | Jongeren en jongvolwassenen | Individueel – gezin
0456 70 35 79 | lennie.huisup@gmail.com | website

Nouwen Annemie
Klinisch Psycholoog | Volwassenen | Individueel
annemie.huisup@gmail.com | website

Paulussen Laura
Klinisch Psycholoog | Kinderen, jongeren en ouders | Individueel
0499 87 73 24 | laura.paulussen@zegg.be | website

Pauly Frank
Klinisch Psycholoog | Kinderen en volwassenen | individueel
089 50 16 67

Peters Maarten
Klinisch Psycholoog | Volwassenen | Individueel
0485 76 83 14 | maarten.peters@mentona.be | website

Poesmans Uschi
Klinisch Psycholoog | Volwassenen en ouderen | Individueel – koppels
0472 52 81 25| uschipoesmans@gmail.com | website

Reynders Karen
Klinisch Psycholoog | Volwassenen | Individueel
0497 87 79 14 | karen.reynders@mentona.be | website

Roosen Ruth
Klinisch Psycholoog | Volwassenen | Individueel
0486 73 06 07 | ruth.roosen@mentona.be | website

Smets Tine
Klinisch Psycholoog | Kinderen | Therapie met dieren
0474 95 76 76 | info@beestigbuiten.be | website

Smizanska Zuzana
Klinisch Psycholoog | Volwassenen | Individueel
0470 74 13 55 | info@huis38.be | website

Sourbron Laura
Klinisch Psycholoog | Kinderen en jongvolwassenen | Individueel
0472 53 60 46 | laurasourbron.psycholoog@gmail.com | website

Teugels Teresa
Klinisch Psycholoog | (Jong)volwassenen en ouderen | Individueel
0475 42 76 96 | over-Hoop@outlook.com | website

Vandecaetsbeek Esmee
Klinisch Psycholoog | Kinderen en volwassenen | Individueel – koppels
0497 17 38 04 | esmeevandecaetsbeek@hotmail.com | website

van Gerven Shelley
Klinisch Psycholoog | Volwassenen (peri- en postnataal) | Individueel – koppels
info@psychologiepraktijklevenskracht.com | www.psychologiepraktijklevenskracht.com

Vanparijs Evelien
Klinisch Psycholoog | Volwassenen | Individueel – koppel
0479 644 44 55 | evelien.huisup@gmail.com | website

van Tijen Carlijn
Klinisch Psycholoog | (Jong)volwassenen | Individueel
0472 88 25 31 | psychologiepraktijk.vantijen@gmail.com | website

Vos Kim
Klinisch Psycholoog | Volwassenen | Individueel
0472 26 89 44 | kim.vos@mentona.be | website

Voskamp Nicoline
Klinisch Psycholoog | Jongeren en jongvolwassenen | Individueel – groep
0031 615473826 | nicoline.voskamp@zegg.be | website


Regio Hoeselt

Jonniaux Anneleen
Klinisch Psycholoog | (Jong)volwassenen en ouderen | Individueel
0477 57 07 87 | anneleenjonniaux@outlook.com  | website

Penxten Karen
Klinisch Psycholoog | Jongeren en volwassenen | Individueel
0488 20 65 65 | karen.penxten@praktijkmelius.be  | website


Regio Riemst

Bruninx Viviane
Klinisch Psycholoog | Volwassenen | Individueel
0487 68 02 28 | info@invivapraktijk.be | website

Fievez Babette
Klinisch Psycholoog | Kinderen en volwassenen | Individueel
012 45 41 70

Gijbels Sarah 
Klinisch Psycholoog | Kinderen en jongeren | Individueel – gezin
0493 27 33 23 | sarah.gijbels@ooockompas.be

Heedfeld Dagmar
Klinisch Psycholoog | Volwassenen | Individueel
0476 08 38 34 | heedfelddagmar@gmail.com | website

Huijnen Valerie
Klinisch Psycholoog | Volwassenen | Individueel
0484 90 49 81 | valerie@huismidori.be | website

Peters Lies
Klinisch Psycholoog | Kinderen en volwassenen | Individueel – groepen
0478 62 15 58 | peterslies@hotmail.com | website

Vanheusden Kristien
Klinisch Psycholoog | Kinderen en jongvolwassenen | Individueel
0472 34 17 02 | kristien.vanheusden@outlook.com | website


Regio Tongeren

Cilissen Sarah
Klinisch Psycholoog | Volwassenen | Individueel
0486 05 46 56 | sarah@cilissen.be | website

Claeys Veronique
Klinisch Psycholoog | Kinderen en jongvolwassenen | Individueel
0488 28 62 75 | website 

De Cock Anne
Klinisch Psycholoog | Volwassenen | Individueel
0468 16 99 65| de.cock.anne@telenet.be | website

Diels Linsey
Klinisch Psycholoog | Volwassenen en ouderen | Individueel
0486 21 12 99 | psychologiepraktijkstap@gmail.com | website

Eerdekens Eveline 
Klinisch Psycholoog | (Jong)volwassenen en ouderen | Individueel – koppels
0488 20 65 65 | eveline.eerdekens@praktijkmelius.be | website

Gijbels Sarah 
Klinisch Psycholoog | Kinderen en jongeren | Individueel – gezin
0493 27 33 23 | sarah.gijbels@ooockompas.be

Goffart Inge
Klinisch Psycholoog | Volwassenen | Individueel – groepen
0488 20 65 65 | inge.goffart@praktijkmelius.be | website

Grosemans Jill
Klinisch Psycholoog | Kinderen en jongeren | Individueel
0492 51 47 02 | jill.grosemans@praktijkconnectus.be | website

Hauman Kathy
Klinisch Psycholoog | Volwassenen | Individueel – koppels – groepen
0474 93 74 65 | kathyhauman@gmail.com | website

Hermans Sandy
Klinisch Psycholoog | Kinderen en jongeren | Individueel
0472 32 90 42  | sandy@cure4kids.be | website

Hoedemakers Lief
Klinisch Psycholoog | Volwassenen (peri- en postnataal) | Individueel
delphine.hilven@praktijkmelius.be | website

Jolling Marianne
Klinisch Psycholoog | Volwassenen | Individueel – koppels
012 39 60 04 | lief.hoedemakers@azvesalius.be

Kayacan Özlem
Klinisch Psycholoog | Volwassenen | Individueel
0478 55 15 08 | ozlem_kayacan@outlook.com | website

Landmeters Valerie
Klinisch Psycholoog | Volwassenen | Individueel
0488 20 65 65 | valerie.landmeters@praktijkmelius.be | website

Macoy Stephanie
Klinisch Psycholoog | Volwassenen | Individueel
0470 60 64 14 |info@psychologenpraktijkdelinde.be | website

Manshoven Dorien
Klinisch Psycholoog | Volwassenen | Individueel
0478 77 10 90 | dorien@balanspmc.be | website

Marx Sabrina
Klinisch Psycholoog | Volwassenen | Individueel – groepen
0483 41 61 90 | info@coranima.be | website 

Nulens Wendy
Klinisch Psycholoog | (Jong)volwassenen | Individueel
wendy.nulens@telenet.be | website 

Peters Lara
Klinisch Psycholoog | Volwassenen | Individueel
0478 77 10 90 | lara@balanspmc.be| website

Peters Lies
Klinisch Psycholoog | Kinderen en volwassenen | Individueel – groepen
0478 62 15 58 | lies@balanspmc.be | website

Pellaers Ellen 
Klinisch Psycholoog | Kinderen en jongeren | Individueel – ouders – gezin/systeem
0471 67 66 00 | info@wadika.be | website

Pellaers Miet
Klinisch Psycholoog | Kinderen, jongeren en (jong)volwassenen | Individueel – koppel – gezin – groep
0486 27 32 01 | miet.pellaers@live.com | website

Penxten Karen
Klinisch Psycholoog | Volwassenen | Individueel
0488 20 65 65 | karen.penxten@praktijkmelius.be | website

Philippeth Mindy
Klinisch Psycholoog | Volwassenen en ouderen | Individueel – koppels – groepen
0496 02 34 15  | info@psycholoogtongeren.be | website

Stroobants Lara 
Klinisch Psycholoog | Kinderen en volwassenen | Individueel
lara.stroobants@praktijkmelius.be | website

Vanderkerken Esther
Klinisch Psycholoog | Kinderen en volwassenen | Individueel
0468 12 50 40 | esther@coranima.be | website

Vanhorenbeek Katrien
Klinisch Psycholoog | Volwassenen | Individueel
0488 20 65 65 | katrien.vanhorenbeek@praktijkmelius.be | website

Verbruggen Eva
Klinisch Psycholoog | Jongeren en volwassenen | Individueel
0485 91 89 98 | eva.verbruggen@hotmail.com | website

Vinkenroye Mieke
Klinisch Psycholoog | (Jong)volwassenen en ouderen | Individueel
0478 77 10 90 | info@balanspmc.be | website

Vyncke Murielle
Klinisch Psycholoog | (Jong)volwassenen en ouderen | Individueel – koppel – gezin
muriellevyncke.elppsy@gmail.com

Wos Ellen
Klinisch Psycholoog | Jongeren en ouders | Individueel – gezin
0473 44 25 58 | info@praktijkconnectus.be | website


Regio Voeren

De Beule Ellen
Klinisch Psycholoog | Kinderen en volwassen | Individueel
0479 39 30 16 | ellen.debeule@gmail.com | website

Markovitz Sabine
Klinisch Psycholoog | Kinderen en volwassen | Individueel
0470 41 67 66 | sabinemarkovitz@gmail.com | website

Voskamp Nicoline
Klinisch Psycholoog | Jongeren en jongvolwassenen | Individueel – groep
0031 615473826 | nicoline.voskamp@zegg.be | website